1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Дрони, генератори й багато-багато смачних соків (ФОТО)

133
Суспільство Новини Виноградова

У повідомленнях про бойові дії на фронті часто згадуються воїни-прикордонники, серед яких чимало наших земляків, які успішно виконують поставлені завдання і в Бахмуті, і в інших найгарячіших точках.

Дрони, генератори й багато-багато смачних соків (ФОТО)

Хороша підготовка, взаємокоординація – основа бойових удач, кажуть прикордонники. А ще надважлива підтримка волонтерів, підприємців, які   оперативно відгукуються на потреби захисників. Недавно прикордонники відзначили високою нагородою багаторічну підтримку з боку Володимира Драгуна. Володимир Михайлович уже не перший рік займається благодійництвом, а ще виростив розкішний яблуневий сад і весь екологічно чистий урожай переробляє на натуральні соки.

Ще на початку російської агресії, у 2014 році він сам запропонував допомогу військовослужбовцям Мукачівського прикордонного загону. А сьогодні вони відзначили саме волонтерську й благодійницьку ініціативу Володимира Михайловича, значний внесок у справу захисту територіальної цілісності України.

З початку російської агресії на сході України пан Володимир забезпечував і забезпечує прикордонників яблучними соками, медикаментами, миючими засобами, солодощами. У зимову пору забезпечував захисників термобілизною, а восени минулого року, коли рашисти намагалися позбавити Україну електропостачання, Володимир Драгун відправив прикордонникам 4 потужні генератори, які забезпечували енергоживлення у часи вимушених відключень.

У переліку наданої захисникам техніки – дороговартісні ефективні дрони, автомобілі, тепловізори і врешті все, чого терміново потребували воїни. З нагоди професійного свята друзі-прикордонники нагородили Володимира Михайловича пам’ятною медаллю «ЗА ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» і грамотою.

Тим часом Володимир Драгун не забуває допомагати дітям і молоді, які серйозно займаються силовими видами спорту. Спортивні змагання з Кік-боксингу, Джиу-джитсу не обходяться без підтримки голови Федерації Кік-боксингу України Володимира Драгуна.

Нам треба дбати про фізичне здоров’я наших дітей, часто каже пан Володимир, щоб після перемоги вони щасливо жили в суверенній, захищеній Україні.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

333

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber