1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівські театрали показали вдома виставу-переможницю конкурсів (ФОТО)

21.05.2023 13:08 Суспільство

З новою театральною роботою «Як дід щастя добував» представив глядачам Виноградова театр-студія «YVS Art».

З новою театральною роботою «Як дід щастя добував» представив глядачам Виноградова театр-студія «YVS Art».

(Офіційна назва – Виноградівський зразковий аматорський театр ляльок міського будинку культури, театр-студія «YVS Art». Перед цим вистава пройшла апробацію на двох фестивалях – «Юні зірки Мельпомени» та «Імпреза», де отримала справедливі нагороди переможців у різних номінаціях.

Професійна постановка Вікторії Югас, блискуче дійство у виконанні Максима Маді, Дарини Данко, Богдани Сидоренко, Людмили Гасиджак, Ліни Коронєвої стало справжнім подарунком для глядачів. Як висловився один із них Василь Горват:


«За весь час перегляду мені абсолютно жодного разу не прийшла в голову думка «Йой, як гарно виступають ці діточки. А їм же ж не більше 10 років!» З першої секунди я забув про вік артистів, про режисера і просто насолоджувався надзвичайно талановитим, дотепним, емоційним мистецьким дійством. Далеко не кожен «дорослий» театр вміє так «загіпнотизувати» глядача. Це високий професіоналізм. Браво!»

Читайте на ГК:"Їх примусили просити вибачення та полагодити розбите": скандал з ТЦК у Виноградові має продовження (ФОТО/ВІДЕО)
Читайте на ГК:Клуби диму заполонили будинок: жителям Виноградівщини відзначення Великодня запам'ятається надовго (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тису уже загадили": на Закарпатті невідомі забруднюють ріку та її береги (ФОТО)

333