1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Між селами Шаланки та Великі Ком’яти: на Виноградівщині невідомі “покремсали” залізничний міст збудований у 1884 році (ВІДЕО)

18140
Суспільство Новини Виноградова

В кількох місцях на мосту відрізали метал, шинку близько з 5-8 мм товщиною і близько 5 см шириною.

Між селами Шаланки та Великі Ком’яти: на Виноградівщині невідомі “покремсали” залізничний міст збудований у 1884 році (ВІДЕО)

Про акт вандалізму на мосту, який був збудований 139 років тому, написали в одній із місцевих спільнот у соцмережі Фейсбук.

"Доброго дня, шановні мешканці. Хочу поділитися з вами новиною. Я в вихідний люблю пройтися прогулятися. Минулого тижня був на Мосту залізничному. Що веде залізничну колію через річку. До нині покинутої станції "Хмільник" Львівської залізниці. Що між селами Шаланки та Великі Ком’яти. Так ось на відео можете самі переконатися і подивитися. Міст пошкодили, відрізавши метал, шинку близько з 5-8 мм товщиною і близько 5 см шириною. В 7-ми місцях. Довжина одного відрізку близько від 2 до 3,5 метрів. Судячи по табличці на одній із балок мосту, можна зрозуміти, що міст збудований у 1884 році.

І як ви самі можете пересвідчитися. Ми чудово і без росіян руйнуємо і знищуємо свою країну. Бо не можемо навіть догледіти і цінувати те що нам дісталося. І якщо ми навіть найменшого не можемо робити. То яку ми країну збираємося будувати з вами?!

Росіянам можна повідомити, щоб припиняли війну. Бо ми і самі чудово справляємося. Займає це правда більше часу ніж війна, але все ж таки.

Подивіться, і розсудіть самі", - написав Denis Migovich.

Нагадаємо, раніше ми писали про таємниці назви та легенди найбільшої річки Закарпаття.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber