1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ясінська ТГ отримала потужну техніку від Програми розвитку ООН (ФОТО)

08.05.2023 13:06 Суспільство

Ясінянська селищна рада отримала обладнання від Програми розвитку ООН у рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується урядом Великобританії.

Ясінянська селищна рада отримала обладнання від Програми розвитку ООН у рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується урядом Великобританії.

Інформує  Ясінянська територіальна громада

 Цього разу для підвищення економічного потенціалу у нашій громаді, ПРООН надав два кущорізи вартістю понад шістдесят тисяч гривень. Ця допомога передбачає створення нових робочих місць у громаді і наразі ми працюємо над цим. Опісля потужними кущорізами будуть користуватися вівчарі на полонині для розчищення чагарників та заготівлі сіна на зимовий період.

Позаяк на високогір’ї вівчарство — стратегічна галузь, то підтримка міжнародних парнерів цього традиційного промислу має неабияке значення.

До 2027 року за сприяння європейських донорів плануємо побудувати базову мережу родинних вівчарних господарств загальною чисельністю поголів’я 16 200 овець. Постійно зайнятими повинні бути 648 осіб, а використання земельних ділянок, не придатних для ведення сільгоспробіт, має дійти до 1620 гектарів.

"Наразі Ясінянська селищна рада висловлює щиру подяку #UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, координатору та волонтерам Програми розвитку ООН, керівництву та працівникам профільних департаментів Закарпатської ОВА за підтримку наших ініціатив та допомогу у цей надскладний для країни час. Наша громада залишається відкритою до співпраці та реалізації спільних ініціатив", - йдеться в повідомленні громади. 

Читайте на ГК:На межі життя та смерті: на Закарпатті медики "екстренки" витягли "з того світу" новонароджене дитя (ФОТО)
Читайте на ГК:Мальовничий куточок у полоні вогню: на Рахівщині "пекельне" явище охопило будинок (ФОТО)
Читайте на ГК:Налякані батьки, дитина не дихає, ситуація критична: закарпатські медики врятували життя немовляти (ФОТО)

333