1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, скільки грошей закарпатці спрямували на обороноздатність України

16.03.2023 16:35 Суспільство ВАЖЛИВО

Упродовж січня-лютого 2023 року мешканці Закарпатської області сплатили на фінансування українського війська 89,3 млн грн військового збору.

Упродовж січня-лютого 2023 року мешканці Закарпатської області сплатили на фінансування українського війська 89,3 млн грн військового збору.

Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.

Ця сума перевищує надходження збору за відповідний період за 2022 року на 19,7 млн гривень. Лише у лютому цього року наші краяни сплатили 46,4 млн грн «патріотичного» податку.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що військовий збір, який спрямовують на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року.

Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

Нагадаємо, На Закарпатті знайшли "загублену" гуманітарну допомогу на 1,5 млн грн (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Депутати припинили повноваження заступниці голови Закарпатської облради
Читайте на ГК:Вчора на Закарпатті сталося 13 ДТП
Читайте на ГК:Деяких військових можуть відправити за ґрати: названо причину