1. Новини Закарпаття
  2. >

Астрологи назвали найбільших ледарів за знаком Зодіаку

14.03.2023 20:10 Суспільство Лайт

Представники цих знаків ненавидять будь-яку роботу.

Представники цих знаків ненавидять будь-яку роботу.

Тільки три представники зодіакального кола по-справжньому ненавидять щось робити

Астрологи переконані, що за знаком Зодіаку можна визначити багато характеристик, які притаманні тій чи іншій людині. Трьох представників зодіакального кола вони, наприклад, називають егоїстами та справжніми нарцисами, адже ця трійка завжди думає тільки про себе і не хоче перейматися більше ніким і нічим.

А ще три знаки Зодіаку астроексперти відносять до категорії ледарів. Їх характеризують як надзвичайно ледачих і таких, що не стануть братися ні за яке завдання з власної волі. Хто ж ці люди-"лінивці", розповідає ukr.media.

III місце — Лев

У цьому рейтингу бронза дістається Леву. Вони звикли жити за принципом: "Це не царська це справа, нехай інші роблять". Це стосується всього, що вимагає навіть мінімальних трудовитрат. І винесення сміття, і підготовка звіту для важливої наради однаково дратують Лева.

II місце — Телець

Срібло в рейтингу, складеному астрологами, отримує Телець. Він точно так само старається уникати будь-яких зобов’язань та необхідності бодай щось робити. Але робить це вишукано і без зайвих докорів сумління.

I місце — Риби

Почесне перше місце отримали Риби. Ці творчі та емоційні натури рідко роблять щось насправді — зазвичай вони просто імітують бурхливу діяльність, намагаючись справити враження на оточення. Змусити їх взятися за справу може хіба що кінець світу. Але й це не точно.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які почнуть нове життя.

Читайте на ГК:Ціни на пальне 16 травня: скільки коштує заправити авто на АЗС сьогодні
Читайте на ГК:Українських водіїв можуть позбавити прав: кому і за що загрожує
Читайте на ГК:Запеклі атаки росіян: де зараз найгарячіша точка фронту