1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Настраждалась морально”: у соцмережі обговорюють “скандал” щодо інциденту з військовою медсестрою

411
Суспільство Львівські новини

У мережі Фейсбук розпалилась жвава дискусія з приводу інциденту у Львові за участю медсестри.

“Настраждалась морально”: у соцмережі обговорюють “скандал” щодо інциденту з військовою медсестрою

Як стало відомо напередодні, у Львові суд оштрафував на 102 тис. грн військову медсестру, коли та відмовилась буцімто виконати наказ начальника та не поїхала у службове відрядження в зону бойових дій. Про це інформують місцеві ЗМІ.

Згідно із вироком суду, львів’янка має звання молодшої сержантки  працює операційною медсестрою нейрохірургічного відділення в одній з військових частин Львова. У листопаді 2022 року вона відмовилась виконати наказ начальника та поїхати у службове відрядження у зону бойових дій.

Під час досудового розслідування з прокурором була укладена угода про визнання винуватості.

На інцидент у соцмережах люди  реагують  по-різному. Одні засуджують медсестру  у  її вчинку, мовляв, що та "знала й усвідомлювала ризик своєї роботи" у цей важкий час і відмова іти на фронт в цьому випадку у ролі військового медика є абсолютним абсурдом. Водночас є і ті коментатори, що не надто підтримують медикиню та пишуть в її адресу чимало критичних висловлювань.

Поряд із цим, дехто вважає, мовляв, медсестра абсолютно свідомо зробила свій вибір та певно, що знала, що своїм рішенням зачепить судову інстанцію. В той самий час, відмовляючись їхати в зону бойових дій, медсестра, як зазначають в коментарях, ніби відмовлялась перебувати в реальному жаху на полі бою, бо настраждалась морально й психологічно за час роботи в частині.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Заході України оштрафували медсестру на 102 тис. грн.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber