1. Новини Закарпаття
  2. >

Росія, ймовірно, готує масштабну провокацію на кордоні України і Білорусі, туди їде Соловйов, — ГУР

09.03.2023 18:14 Суспільство

Ймовірно, окупанти хочуть зруйнувати об’єкти інфраструктури із жертвами серед мирного населення.

Ймовірно, окупанти хочуть зруйнувати об’єкти інфраструктури із жертвами серед мирного населення.

Російські окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні. Організацію висвітлення подій доручено пропагандисту Володимиру Соловйову.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, для детального висвітлення провокації в Білорусь має прибути головний російський пропагандист Соловйов. 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в РФ.

"Для цього на територію Білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення. Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці РФ", - повідомляє ГУР.

В українській розвідці наголосили, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території Білорусі.

Читайте на ГК:ІТ кластер Закарпаття та Українська ІТ-Асоціація об'єднують зусилля: потужна співпраця забезпечить розвиток інформаційних технологій
Читайте на ГК:Смарт-мобілізація та електронний рапорт: в Україні запроваджують глобальні зміни для військових
Читайте на ГК:Отруйний овоч уже на полицях магазинів: закарпатців попереджають про небезпечний продукт привезений з Польщі