1. Новини Закарпаття
  2. >

Одним подарунки, іншим - неочікувані зустрічі: гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 березня

07.03.2023 19:50 Суспільство Лайт

Незалежно від того, чи святкуєте ви подію, що припала на цей день, чи ні, стан духу має бути піднесеним – тугу й нудьгу в цей час зірки не пробачають.

Незалежно від того, чи святкуєте ви подію, що припала на цей день, чи ні, стан духу має бути піднесеним – тугу й нудьгу в цей час зірки не пробачають.

Вони вважають такий настрій невдячністю: за все, що зірки зробили для нас, вони на неї не заслуговують. Якщо веселощі цього дня видаються недоречними, чому б не проаналізувати своє життя і не знайти привід для вдячності за допомогу, яку кожному з нас надавали вищі сили – їх виявиться напрочуд багато, пише ТСН

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 8 березня для Овнів

Можна розпочинати роботу над проєктами, які були давно заплановані, але з якоїсь причини відкладені до довгої скриньки – тепер, схоже, сприятливий час для цього настав.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 8 березня для Тельців

Під впливом сприятливих енергій дня ви можете втратити контроль над своїми емоціями, особливо якщо до вашого настрою "підключиться" алкоголь – намагайтеся не сказати і не зробити того, про що потім пошкодуєте.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 8 березня для Близнят

Хвиля позитиву, яка підхопить вас від самого ранку, дозволить впоратися із запланованими справами швидко і з задоволенням, а час, що залишився, можна витратити на те, що приносить вам задоволення.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 8 березня для Раків

Навколишні через розкутість, яку вони відчують сьогодні, можуть бути надмірно відвертими – не варто використовувати їхню слабкість проти них самих, збережіть у таємниці все, що від них почули.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 8 березня для Левів

Зустріч із друзями – особливо якщо ви давно їх не бачили – не лише принесе масу позитивних емоцій, а й дасть, як то кажуть, інформацію для необхідних у професійному плані роздумів.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 8 березня для Дів

Чим би ви сьогодні не займалися, спробуйте не нудьгувати – меланхолійний стан духу негативно позначиться як на поточних, так і на майбутніх справах: важко зробити щось хороше, коли на душі кішки шкрябають.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 8 березня для Терезів

Незважаючи на велику кількість справ – як професійних, так і господарських, які вам необхідно зробити сьогодні, намагайтеся знайти час для відпочинку – обов'язково потрібно відновлювати сили.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 8 березня для Скорпіонів

День сприятливий для розмови з людиною, стосунки з якою останнім часом стали катастрофічно псуватися: ви зможете пояснити їй, що трапилося – чому між вами пробігла чорна кішка.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 8 березня для Стрільців

Перепади настрою, які ви відчуватимете, не найкраще позначаться на роботі, яку ви виконуєте, тому потрібно або перенести справи на інший час, або зосередитися на позитиві.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 8 березня для Козорогів

До спалахів негативу з боку оточення необхідно поставитися з розумінням – це не більше ніж вплив місячних енергій, тому не варто відповідати на агресію агресією – краще її проігнорувати.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 8 березня для Водоліїв

У вас з'явиться шанс налагодити стосунки з людиною, яка може допомогти вам у роботі – намагайтеся не проґавити її, оскільки вона обіцяє вам небачені професійні перспективи.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 8 березня для Риб

Сьогодні вам не лише можна, а й потрібно розпочинати реалізацію важливого професійного проєкту, особливо якщо він так чи інакше пов'язаний із творчістю – він просто приречений на успіх.

Читайте на ГК:Відновлять погодинні відключення світла по всій країні: в ДТЕК зробили невтішну заяву
Читайте на ГК:Україна “зануриться” під землю?: відомо, що анонсували чиновники
Читайте на ГК:Астрологи назвали жінок, які ніколи не погодяться на роль коханки