1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Виноградів не оминула проблема": закарпатців застерігають від масштабного лиха

05.03.2023 09:29 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сезон масштабних пожеж стартував цьогоріч в регіоні.

Сезон масштабних пожеж стартував цьогоріч в регіоні.

З початком весни люди спішать прибирати в садах й на городах. Відтак все це сміття кожен другий, не усвідомлюючи гірких наслідків після, підпалює прямо в обійстях. Отруйний дим нависає над населеними пунктами. Сморід від диму негативно впливає на стан здоров'я астматиків та людей із вадами серця Під час масштабних підпалів сміття й сухостою потерпають і малі діти, які вдихають отруйні випари, що нависли в повітрі.

На жаль, ця проблема щороку не оминає жителів області. Та, водночас, біда у тому, що люди не розуміють всіх наслідків своїх дій та подеколи навіть висміюють інформацію щодо масових застережень від рятувальників із цього приводу.

А от людська байдужість не проходить безслідно. І цьогоріч, у регіоні уже фіксують пожежі, у результаті паління сухої трави.

Масштабна пожежа цими днями не оминула й Виноградів. На щастя, вогонь вдалося ліквідувати виноградівським рятувальникам. Поряд із цим, діставатись до місця пожежі борцям із вогнем довелось дуже складно, певний маршрут довелось пройти пішки, аби врешті погасити вогонь.

Коментуючи ситуацію, у мережі Фейсбук люди пишуть про чималі штрафи, які б мали торкнутись практично усіх паліїв у цей час. Та є, звісно і ті, хто не надто ще усвідомлює, до чого призводять подібні дії та критикують вогнеборців. Поодинокі навіть пишуть, мовляв "гасити пожежу" справа ДСНС, бо отримують за це гроші". На противагу критичним висловлюванням у бік рятувальників, дехто із коментаторів акцентує на тому, що труд вогнеборців наразі є надзвичайно важливим. В багатьох випадках від дій рятувальників залежать чиїсь життя і в той час, коли хтось додає зайвих клопотів із підпалюванням сухостою, десь можуть горіти будинки чи підприємства.

Нагадаємо, 5 березня: народні традиції, що не можна робити, прикмети погоди 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть на кількох вулицях: у Виноградові можливі перебої з електропостачанням
Читайте на ГК:“В нього потужна щелепа з зубами гострішими, ніж у собаки”: закарпатець тримає вдома м’ясоїдного хижака (ФОТО)