1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Березень-2023»: на Закарпатті розпочалися оперативно-профілактичні заходи

248
Суспільство Закарпаття

Оперативно-профілактичні заходи «Березень-2023» будуть проведені у три етапи та триватимуть до кінця місяця.

«Березень-2023»: на Закарпатті розпочалися оперативно-профілактичні заходи

Про це повідомляє Пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

З настанням сприятливих погодних умов, на західних рубежах нашої країни активізувалися спроби здійснення протиправної діяльності, зокрема спроб незаконного переміщення через кордон військовозобов’язаних чоловіків.

З метою ефективної протидії та стабілізації ситуації, що склалася в межах Закарпатської області на ділянках Мукачівського та Чопського прикордонних загонів розпочато оперативно-профілактичні заходи «Березень-2023».

В рамках цих заходів здійснюється посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму, нарощування сил та засобів в охороні державного кордону із активним залученням відомчої пілотованої та безпілотної авіації, на ділянках відповідальності вказаних органів охорони кордону.

Посилення заходів з охорони державного кордону буде здійснено як у пунктах пропуску, так і на так званій «зеленій» ділянці кордону на найбільш загрозливих напрямках.

Основні зусилля впродовж «Березня-2023» буде зосереджено на українсько-румунській ділянці кордону де наразі спостерігається найвища активізація протиправних елементів.

Нагадаємо, Резніков розповів, коли може завершитися війна в Україні 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber