1. Новини Закарпаття
  2. >

Ентузіазм призовників знижується: Гуменюк про мобілізацію в Україні

17.02.2023 17:06 Суспільство

Наразі в українців спостерігається зниження ентузіазму щодо мобілізації. Але Збройним силам України потрібно поповнювати мобілізаційний ресурс.

Наразі в українців спостерігається зниження ентузіазму щодо мобілізації. Але Збройним силам України потрібно поповнювати мобілізаційний ресурс.

Про це керівниця пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк сказала в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Наразі ми спостерігаємо все ж таки падіння ентузіазму у цієї категорії населення, які вже, як то кажуть, зрозуміли для себе, що можуть цілком і в умовах війни співіснувати в цивільному житті. Не поспішають (вони - Ред.) прийти до центру комплектування, надати про себе дані", - сказала Гуменюк.

За її словами, багато військовозобов'язаних мають документи та підстави отримати відтермінування від мобілізації. Втім їх теж варто надати до центрів комплектування.

"Вони цілком законним способом можуть це надати встановленим порядком і уникнути тієї самої мобілізації, якої не хочуть", - наголосила представниця ЗСУ.

Пригадала Гуменюк також слова президента Володимир Зеленський, який йнещодавно звернувся до українців та сказав, що захист держави - обов'язок громадян.

Нагадаємо, Закарпатка відсудила 4,5 млн грн за смерть чоловіка у ДТП 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:"Ми повинні звільнити Україну та світ": Зеленський заявив, що не піде на компроміс
Читайте на ГК:Мобілізація в Україні: з якими вадами зору не беруть до армії
Читайте на ГК:Мобілізація в Україні: у ЗСУ роз'яснили, що буде за неявку за повісткою