1. Новини Закарпаття
  2. >

У РНБО повідомили, чому в Україні почали масово видавати повістки

17.02.2023 13:30 Суспільство Актуально

Українці продовжують масово отримувати повістки, за якими їм необхідно зʼявитися до своїх ТЦК та СП. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував, чому так відбувається.

Українці продовжують масово отримувати повістки, за якими їм необхідно зʼявитися до своїх ТЦК та СП.  Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував, чому так відбувається.

В інтервʼю BBC Данілов зазначив, що мобілізація в Україні не припинялася від початку повномасштабного вторгнення російської федерації 24 лютого 2022 року.

Данілов наголосив, що це дозволяє поставити на облік військовозобов'язаних та сформувати резерв.

«Щоб розуміти, що в разі необхідності, що на них держава може розраховувати. Чи всі вони мають йти на фронт? Ні. На фронт будуть йти ті, які підготовлені, на фронт будуть іти ті, які будуть оснащені, навчені», – пояснив він.

Додамо, що повістки можуть видавати ті особи та в тих місцях, які не суперечать українському законодавству. Зокрема, це можуть робити керівники підприємств, установ чи організацій, закладів освіти, ФОПи, представники військкоматів та інші категорії. 

Повістку, яку видали військовозобов'язаному в Україні, можуть анулювати. Проте це стосується лише тих, хто має підстави для відстрочки або бронь.

Читайте на ГК:Смертельна ДТП на Заході України: зіткнулися легковик та ав­тогрей­де­р
Читайте на ГК:Небезпечні яйця в Україні: люди вдруге масово отруїлися їжею в закладах харчування
Читайте на ГК:Стало відомо, чи відключатимуть електроенергію на вихідних