1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У ЗСУ відреагували на жорстке вручення повісток на вулиці

689 Суспільство Україна

В ОК "Південь" відреагували на жорстке вручення повісток на вулиці. Там повідомили, що вони покарали працівників військкомату, проте зазначили, що українці не повинні уникати мобілізації.

У ЗСУ відреагували на жорстке вручення повісток на вулиці

Про це йдеться у повідомленні ОК "Південь". 

"За фактом конфліктної ситуації, що сталася 14 лютого 2023 року під час роботи групи військовослужбовців одного з ТЦК та СП з оповіщення громадян, які підлягають мобілізації, в громадському місці, військовою службою правопорядку проводиться службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень. Некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням. Керівники обласного і районного ТЦК та СП притягнуті до дисциплінарної відповідальності. З особовим складом, який залучений до заходів оповіщення проводяться додаткові роз’яснювальні заняття та тренінги із залученням юристів та психологів", - йдеться у повідомленні. 

ОК "Південь" також наголосило, що зараз кожен громадянин, що згідно законодавства підлягає мобілізації, має виконати свій конституційний обов’язок:

  • прибути у ТЦК та СП за місцем реєстрації, або в найближчий РТЦК та СП, якщо змінено місце проживання, для уточнення своїх особистих даних;
  • за необхідності пройти медичний огляд, повідомити про наявні підстави для отримання відстрочки.

Нагадаємо, На Заході України двоє підлітків провалилися під кригу (ФОТО)

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

 

Читайте також: