1. Новини Закарпаття
  2. >

Українцям розповіли, чому на сьогодні масово роздають повістки

10.02.2023 12:35 Суспільство Актуально

В Україні триває мобілізація, дедалі частіше в інтернеті можна побачити кадри, як військовозобов'язаним українцям видають повістки у людних місцях.

В Україні триває мобілізація, дедалі частіше в інтернеті можна побачити кадри, як військовозобов'язаним українцям видають повістки у людних місцях.

Пожвавлення з роздачею повісток пов'язане з формуванням резерву, необхідністю поставити на облік якнайбільше чоловіків або оновити дані про них, пояснив виданню Pereiaslav.City заступник начальника першого відділу Бориспільського районного Територіального центру комплектування (ТЦК) та соцпідтримки Олександр Бузницький.

Він наголосив, що з дня оголошення мобілізації громадяни України зобов’язані добровільно з’явитися до ТЦК для уточнення облікових даних. Та багато хто цього не робить, що ускладнює мобілізацію. 

Бузницький наголосив, що військовозобовʼязані повинні повідомляти про будь-які зміни сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти чи місця роботи органи, де вони перебувають на обліку. 

Військком заявив, що якби громадяни дотримувалися закону, то масової роздачі повісток можна було б уникнути.

Нагадаємо, "Ракета випущена через територію Молдови та Румунії — це виклик Заходу", — член Парламентської асамблеї НАТО 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:У 2024 році мають відбутися вибори президента України: Зеленський висловив свою думку з цього приводу
Читайте на ГК:Астрологиня розчарувала українців прогнозом щодо закінчення