1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті виявили сказ у кота

31.01.2023 11:27 Суспільство

На Закарпатті зареєстрували випадок сказу в кота.

На Закарпатті зареєстрували випадок сказу в кота.

Відповідно звіту про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу випробувального центру Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Закарпатській області від 30 січня 2023 року, встановлено діагноз сказ кота у с. Майдан, Міжгірської ТГ, Хустського району.

З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу при Міжгірській ТГ планується провести засідання ДНПК, на якому буде затверджено заходи з профілактики поширення та ліквідації сказу на території населеного пункту Майдан.

Ветеринарами-спеціалістами Міжгірської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у населеному пункті, які, відповідно інструкції по сказу, входять до зони нагляду. Станом на 30.01.2023 хворих чи підозрілих у захворюванні тварин на сказ не виявлено. 

Головне  управління Держпродспоживслужби наголошує на важливості вакцинувати домашніх тварин. Процедуру щеплення можна зробити у районних лікарнях ветеринарної медицини області. Антирабічна вакцина є в наявності у всіх спеціалізованих державних лікарнях, структурно підпорядкованих ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Читайте на ГК:Сльози "текли рікою": на Закарпатті попрощалися із 22-річним Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Остання дорога додому: на Закарпатті прощатимуться із 22-річним Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Сотні людей прийшли на похорон: на Закарпатті попрощались із командиром протитанкового взводу