1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Виявлено витік газу: у двох населених пунктах Закарпаття терміново ремонтують газопровід

207
Суспільство Новини Берегова

На Берегівщині терміново ремонтують газопровід

Виявлено витік газу: у двох населених пунктах Закарпаття терміново ремонтують газопровід

Сьогодні фахівці АТ «Закарпатгаз» терміново припинили газопостачання для споживачів газу у селах Велика Бийгань та Мала Бийгань. Усього без газу — 721 приватний будинок та 3 об’єкти непобутового сектора.

Про це інформує пресслужба АТ «Закарпатгаз» 

За словами начальника Мукачівського відділення АТ «Закарпатгаз» Віктора Іванова, ремонтні роботи є не плановими, а екстреними: виявлено витік газу, що є небезпекою для споживачів.

«Рішення про здійснення аварійно-ремонтних робіт у такому випадку приймається одразу. Наша задача — не тільки надати споживачам доступ до блакитного палива, але й забезпечити їм повну безпеку. Саме тому аварійна служба працює 24/7», — пояснив він.  

Оскільки газопровід є підземним, до виконання робіт залучають більшу ніж зазвичай кількість працівників, а також спеціальну техніку. Роботи з ліквідації аварійної ситуації завершать у найкоротші терміни, однак потрібен час на проведення низки супутніх робіт.

«Нам потрібен час на те, щоб перекрити крани на газопроводах-вводах до кожної хати, потім, провівши ремонтні роботи, наповнити систему та перевірити її на герметичність. Після — обійти кожне домоволодіння, перевірити відповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, наявність та працездатність засобів безпеки, наявні газоспоживаючі прилади, наявність тяги у димовентиляційних каналах та їх стан, перевірити систему газопостачання на відсутність витоків газу, а також провести інструктаж з безпечного використання газу в побуті. Лише після цього відкрити крани і відновити газопостачання. Все це робиться для безпеки споживачів», – пояснив Віктор Іванов.

Тож, газопостачання всім споживачам буде відновлюватись поступово та послідовно. Завершити всі роботи планують у п’ятницю, 27 січня.

Самих же споживачів газовики просять перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням у приміщеннях. Також наголошують: допускати працівників АТ «Закарпатгаз» у помешкання для здійснення всіх необхідних робіт.

Споживачі не сплачуватимуть за ці роботи, адже кошти на їх виконання йдуть з оплати за послугу з розподілу (доставки) газу.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber