1. Новини Закарпаття
  2. >

Відео дня: зустріч прикордонника Чопського загону з донечками та дружиною

24.01.2023 14:16 Суспільство

Донечки та дружина неабияк раділи зустрічі зі своїм захисником, який тримав оборону Бахмута.

Донечки та дружина неабияк раділи зустрічі зі своїм захисником, який тримав оборону Бахмута.

Донечки прикордонника Юрія - Катруся і Олеся - найбільше просили у молитвах до Бога про повернення батька з війни. І ось їх бажання здійснилося - татусь повернувся додому.

Дружина Юрія разом з чоловіком вирішили зробити дівчаткам сюрприз, тож їх щастю не було меж – було безліч обіймів та радощів.

Прикордонник Юрій з перших днів війни вирішив стати на захист своєї держави. Схвильованій такою звісткою дружині терпляче пояснював, що це його обов’язок як чоловіка і батька:

«Якщо ми не зупинимо цю війну, цим доведеться займатися нашим дітям. А вони мають зростати у мирі, який ми мусимо вибороти».

У минулому Юрій - офіцер служби цивільного захисту. Після завершення кар’єри у ДСНС разом з дружиною розвивали сімейний бізнес - виготовлення та продаж унікальних вишитих виробів. Звідси пізніше й з'явився позивний «Вишиванка».З початком повномасштабного вторгнення російських військ чоловік залишив улюблену справу на Юлію та пішов у військкомат. За розподілом його призначили у Чопський прикордонний загін. Після курсу навчань Юрій у складі бойового підрозділу вирушив спочатку на північ, а потім і на схід. Разом з побратимами тримав оборону у Бахмуті.

Після короткої відпустки прикордонник знову приступив до виконання військового обов’язку. Як каже чоловік:

«Спершу наведемо порядок з ворогом, все інше – після Перемоги!».

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)