1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У Кремлі відреагували на рішення щодо зброї для України

302

У Кремлі висловилися щодо зустрічі міністрів оборони країн-партнерів України у форматі "Рамштайн".

У Кремлі відреагували на рішення щодо зброї для України

Там заявили, що військова допомога Заходу, зокрема можливе постачання танків, нібито ніяк не вплине на "просування Росії до досягнення своїх цілей" у війні проти України, пише Обозреватель.

Про це російським пропагандистам заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков. Він також вкотре сказав про "все більшу залученість" країн-членів НАТО до "конфлікту в Україні", а також про те, що Захід "драматично помиляється" щодо можливості України перемогти "другу армію світу" на полі бою.

Так, Пєсков заявив, що рішення, які будуть ухвалені на зустрічі у форматі "Рамштайн" щодо подальшої військової допомоги Україні та, зокрема, можливе надання сучасних західних танків нібито "нічого не змінять у плані просування російської сторони у досягненні своїх цілей".

"Наслідки будуть зі знаком мінус, однозначно. Ми неодноразово говорили, що такі поставки не зможуть принципово нічого змінити – лише додадуть проблем для України, українського народу", – заявив Пєсков.

Він також вкотре повторив мантру Кремля про те, що Росія нібито воює з НАТО.

"Конфлікт розвивається по висхідній спіралі. Ми бачимо непряму, а іноді й пряму залученість країн НАТО до цього конфлікту. Ми чуємо заяви, які свідчать про абсолютне домінування політичної волі продовжувати зростання цієї залученості", – наголосив прессекретар Володимира Путіна.

За версією держави-агресора, очевидна для Заходу можливість перемоги України у війні є "драматичною помилкою", про яку західні країни "ще неодноразово пошкодують".

"Ми бачимо прихильність до драматичної помилки про можливість для України мати якийсь успіх на полі бою. Це драматична помилка західної спільноти, яка змусить ще неодноразово пошкодувати, і в цьому не може бути жодних сумнівів. Це все призводить до того, що конфлікт деградує, провокує додаткову напруженість по висхідній спіралі", – сказав Пєсков.

Нагадаємо, Космічні суми: власників генераторів попередили про значні штрафи 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber