1. Новини Закарпаття
  2. >

Три обленерго оштрафували за порушення графіків відключень світла

17.01.2023 18:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Нацкомісія з енергетики оштрафувала три обленерго за недотримання графіків відключення електроенергії.

Нацкомісія з енергетики оштрафувала три обленерго за недотримання графіків відключення електроенергії.

Йдеться про операторів енергопостачання у Чернівецькій, Вінницькій та Волинській областях. Рішення про штрафи для «Чернівціобленерго», «Вінницяобленерго» та «Волиньобленерего» комісія прийняла на засіданні у вівторок, 17 січня. Сума штрафу для кожної компанії – 85 тис. грн. Крім того, керівникам цих трьох обленерго виписали по 1,7 тис. грн штрафу.

Як зазначається у повідомленні прес-служби Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час перевірок обленерго фахівці виявили недотримання графіків відключення електроенергії та порушення ліцензійних умов.

Зокрема, Нацкомісія з енергетики уточнює, що Чернівціобленерго», «Вінницяобленерго» та «Волиньобленерего» розподіляли відключення нерівномірно, «без дотримання принципу соціальної справедливості». Крім того, вони неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні сайти.

«Нацкомісія винесла рішення накласти на АТ «Вінницяобленерго», АТ «Чернівціобленерго» та ПРАТ «Волиньобленерего» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн та зобов’язала надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання», – йдеться у повідомленні.

Крім того, кожного керівника цих трьох обленерго оштрафують на 1,7 тис. грн. Нацкомісія з енергетики наголосила, що усі обленерго та їх керівники «не повинні допускати дискримінацію між користувачами і мають надавати споживачам достовірну та своєчасну інформацію про графіки аварійних відключень».

Нагадаємо, Вистрибнув з вікна: хабарник намагався уникнути покарання (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Зниження температури в Україні 7 травня: де знизиться температура (карта)
Читайте на ГК:Підрив мосту в Часовому Яру: подробиці жахливого вибуху (ФОТО)
Читайте на ГК:Тариф на електроенергію в Україні може зрости на 33%: відомо, коли це станеться та якою буде сума