1. Новини Закарпаття
  2. >

Борги і блакитні куби: "Нафтогаз" відповів закарпатці про "мальований" борг

07.01.2023 18:46 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Закарпатці обурені "малюванням" платіжок за газ із немалими боргами.

Закарпатці обурені

З 2020 року споживачам "блакитних кубів" надходять щомісяця дві платіжки за газ. Одну люди отримують за споживання блакитного палива, а іншу - за доставку газу.

Відзначмо, у 215 році в Україні вступив у силу закон "Про ринок природного газу". Згідно із ним розділено послуги постачання й розподілу газу. Продаж блакитного палива стали здійснювати спеціальні компанії-постачальники. Водночас, обласні й міські постачальники перетворились на операторів газорозподільних мереж. Відтак, "облгази"почали займатись лише доставкою газу.

Разом із новими платіжками додались й нові суми в платіжках за місяць. Люди звісно обурювались й далі продовжують нарікати на газові фірми щодо таких незрозумілих квитанцій та майже "космічних" сум до сплати за газ, що надходять споживачам.

Не винятком стало і Закарпаття, де людям і далі надходять платіжки з боргами, яких відзначають краяни, насправді й не має. Із такою проблемою зіткнулась і жителька Перечинщини Марія Белей. Жінці, як ми уже писали напередодні, вказали борг в електронному повідомленні на доволі високу суму. Водночас, повідомлення із оплатою у друкованій формі на той час вона не отримала.

За словами, Марії Белей з Перечинщини, платіжку з оплатою за споживання "блакитних кубів" за листопад, вона отримала не в кінці грудня, а в січні. Водночас, на електронну адресу пошти інформація про борг надійшла ще у грудні. Пані Марія, таки оплатила зазначений борг, згідно із повідомленням "Нафтогазу", опісля чого їй надали квитанцію із проведеною оплатою.

У січні місяці, коли жінці до рук потрапила та сама квитанція із затримкою, де учергове було зазначено ще один борг, споживачка наважилась написати листа на адресу компанії.

Наразі уже є відповідь на листа жінки. Згідно із інформацією від газової компанії, борг було оплачено першого разу, тож у платіжці, що надійшла із затримкою рівно на місяць була та сама сума. Платити вчергове за місяць жінці не довелось.

Варто відзначити, у листі зазначають, що наразі майже більшій частині споживачів надходять рахунки за газ у електронній формі й оплата проводиться зручно через мережу онлайн. Втім, доступ до Інтернету є не в усіх і чимало жителів області, у тому числі, й пенсіонери, очікують, зрештою, платіжок на руки, а не в режимі онлайн.

Нагадаємо, Тіло розчленував і сховав: на Заході України 70-річний чоловік жорстоко розправився з жінкою 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам
Читайте на ГК:"Військові стали рабами й залежать від влади?": на Закарпатті обговорюють одне із важливих й доленосних питань