1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У РФ назвали українців "невдячними свинями" за відмову в "різдвяному перемир'ї"

574 Суспільство Світ

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв образився на відмову України від запропонованого Володимиром Путіним так званого "різдвяного перемир'я", назвав українців невдячними.

У РФ назвали українців "невдячними свинями" за відмову в "різдвяному перемир'ї"

"Українцям було простягнуто руку християнського милосердя на велике свято. Їхні керівники її відкинули. Думаю, більшість наших військовослужбовців, які беруть участь у СВО (війні з Україною – ред.), спокійно видихнула, почувши відмову головних українських клоунів припиняти вогонь на Різдво. Менше проблем і лукавства", - пише Медведєв у своєму Телеграмі.

 За словами Медведєва, йому шкода тих людей, які начебто не зможуть сходити до церкви через відмову України.

За відмову Медведєв обізвав українців "свинями", які "не мають жодної віри і вродженого почуття вдячності". Не стримуючи себе, заступник голови Радбезу РФ заявив, що українці "розуміють тільки грубу силу".

Також Медведєв почав ображати європейських політиків, які не оцінили пропозицію Путіна. Зокрема, реагуючи на слова голови МЗС Німеччини Анналени Бербок, що якби Путін прагнув миру, він би повернув солдатів додому, Медведєв заявив, що "спадкоємці нацистів ніколи не шкодували ні людей, ні тварин".

Путінське "різдвяне перемир'я"

Патріарх Кирило першим закликав до "перемир’я" на Різдво, 7 січня. Мовляв, для того, "щоб православні люди могли відвідати служби в Різдво Христове".

Згодом з'явилася інформація, що Путін наказав міністру оборони Сергію Шойгу припинити вогонь по всій лінії зіткнення сторін в Україні на Різдво. У Кремлі звернулися до української сторони із закликом також оголосити режим припинення вогню на свята.

Потім вже Шойгу заявив про нібито "36-годинне припинення вогню в Україні". Воно має тривати від 12:00 6 січня до 24:00 7 січня.

Реакція України та світу не забарилася. Так, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав ці дії "пропагандою та пасткою".

Американський президент Джо Байден висловив скептицизм щодо припинення вогню. За його словами, таким способом очільник Кремля хоче отримати "передишку".

Нагадаємо, Що означає обмежено придатний до служби у військовий час: пояснення 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також: