1. Новини Закарпаття
  2. >

Кожен військовозобов'язаний закарпатець має звернутися до ТЦК та СП незалежно від того, чи отримав він повістку

05.01.2023 12:00 Суспільство

Кожен військовозобов'язаний громадянин має звернутися до ТЦК та СП незалежно від того, отримав він повістку чи ні, для уточнення своїх військово облікових даних.

Кожен військовозобов'язаний громадянин має звернутися до ТЦК та  СП незалежно від того, отримав він повістку чи ні, для уточнення своїх військово облікових  даних.

Про це інформує Закарпатський ОТЦК та СП.

Військовозобов’язані віком від 18 до 60 років на час дії воєнного стану зобов’язані мати при собі документи, що посвідчують особу, військово-облікові документи та надавати їх для перевірки об’єднаним патрулям на вимогу. Військовозобов’язані особи, які прибувають до Закарпатської області з інших регіонів, повинні невідкладно подаватись до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, щоб стати на військовий облік.

Серед призовників чимало тих, хто порушує Закон про військову службу та військовий обов’язок. Натомість військовослужбовці ТЦК та СП проводять додаткові заходи з оповіщення, зокрема і в громадських місцях, задля особистого нагадування таким особам про їх обов’язок.

Читайте на ГК:Закарпатці печуть особливий урочистий хлібець
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про шторм
Читайте на ГК:Євро знову здорожчав: який курс валют в Закарпатській області на 5 січня