1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Від землетрусу посипались вікна: жителі області налякались потужних підземних поштовхів

6060
Суспільство Новини Хуста

Напередодні закарпатці відчули потужні магнітні поштовхи силою близько 4 бали.

Від землетрусу посипались вікна:  жителі області налякались потужних підземних поштовхів

3 січня цього року у багатьох населених пунктах області укотре  було зафіксовано землетрус. Потрусило добряче у селах  Виноградівщини й Хустщини. Також відзначають на поштовхах й жителі Іршавщини.

За даними моніторингового сайту https://allatra.tv/earthquakes Geocenter, о 15:28 к. ч. (о 13:28 за Гринвічем) було зафіксовано 2 епіцентри поштовхів — один в селі Бронька - 4 бали, другий в селі Довге - 3.7 бали.

Як зазначають очевидці, на перших секундах навіть ніхто не зрозумів у чому річ. Люди відчували, як трусяться вікна, дрижить посуд у хаті й рухаються меблі. Трусило як на перших поверхах будинків жителів, так і на верхніх. Причому, жителі, які проживають на третьому й четвертому поверхах зауважують, що на цій висоті землетрус було відчутно дуже потужно. А у Горінчові на Хустщині, зауважують мешканці, від сили підземних поштовхів не тільки трусились будинки, а й сипалось скло із вікон.

Дехто із жителів у цей час був на роботі  й чули там поштовхи. Інші стали свідками "гарячої несподіванки",  пораючись в обійстях.

Наразі потужний землетрус на Закарпатті обговорюють і в соцмережі Фейсбук. Люди наголошують, що подібні магнітні підземні поштовхи тут трапляються  вже не вперше. 

В коментарях зауважують і про черговий землетрус, до якого жителям Хустщини доведеться підготуватись найближчими днями. Його потужність буде, кажуть, 5-6 балів.

Читайте також: Удень спали, а вночі — колядували: адаптація закарпатців до постійних відключень 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber