1. Новини Закарпаття
  2. >

5 порад щодо вибору протизаплідних пігулок

28.12.2022 15:34 Суспільство

В наш час все більше пар доволі виважено ставляться до планування вагітності. І одним із найзручніших та найбезпечніших методів попередження зачаття є протизаплідні пігулки.

В наш час все більше пар доволі виважено ставляться до планування вагітності. І одним із найзручніших та найбезпечніших методів попередження зачаття є протизаплідні пігулки.

Засоби такого типу – далеко не новинка фармацевтичного ринку і в медицині використовуються не одне десятиліття. Проте у жінок досі виникає чимало запитань щодо безпечності та особливостей вибору таких препаратів.

Протизаплідні пігулки – які бувають?

Сучасні таблетки для запобігання небажаній вагітності за складом бувають 2 типів:

  • на основі естрогену і гестагену – їхня дія спрямована на придушення овуляції;
  • на основі гестагену, так звані міні-пілі – альтернативний засіб для жінок, яким з певних причин не підходять препарати з естрогеном.

Ознайомитися з переліком найпопулярніших пігулок обох видів можна на сайті медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1 за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protivozachatochnyie.

Протизаплідні таблетки з естрогеном і/чи гестагеном приймають щодня впродовж усього періоду, коли є потреба в запобіганні вагітності. Ефективність засобів цієї групи складає близько 99%.

Як правильно вибрати оральні контрацептиви?

Є не так багато правил щодо вибору протизаплідних пігулок, проте дотримання цих рекомендацій допоможе вибрати найбільш дієві й безпечні саме для вас:

  1. Перед тим як приймати таблетки для запобігання вагітності, варто пройти обстеження в гінеколога.
  2. Дозволити саме лікарю підібрати вид протизаплідних пігулок, зважаючи на особливості організму і здоров'я.
  3. Для впевненості в ефективності та безпечності таблеток вибирати засоби з асортименту вітчизняних чи зарубіжних фармацевтичних компаній, які мають хорошу репутацію на ринку.
  4. Купувати медпрепарати в перевірених аптеках, де вам гарантовано запропонують оригінальну сертифіковану продукцію.
  5. Перед тим як придбати препарат і почати його приймати, ознайомитися з інструкцією виробника, зокрема правилами приймання, протипоказами та можливою побічною дією.

До речі, найлегший спосіб вибрати якісний медикамент, хорошу аптеку й ознайомитися з фармакологічними характеристиками більшості популярних протизаплідних – скористатися МІС Аптека 9-1-1. На цьому сайті є не лише максимально широкий перелік оральних контрацептивів з офіційними інструкціями, але й перелік сертифікованих аптек в різних регіонах України, де продають той чи інший засіб.

Читайте на ГК:Як дізнатись справжній пробіг авто
Читайте на ГК:Як не купити потопельника
Читайте на ГК:Гороскоп для всіх знаків Зодіаку: що на них чекає 21 лютого