1. Новини Закарпаття
  2. >

Що робити, якщо банкомат не видав готівку, але гроші з рахунку списалися: інструкція

26.12.2022 12:36 Суспільство

Якщо ви хотіли зняти гроші в банкоматі, він списав гроші з рахунку, але не видав готівку, необхідно одразу звернутися до служби підтримки банку.

Якщо ви хотіли зняти гроші в банкоматі, він списав гроші з рахунку, але не видав готівку, необхідно одразу звернутися до служби підтримки банку.

Після цього проводиться перевірка, інкасація та вам повернуть кошти, пише OBOZREVATEL.

Як повідомили співробітники "ПриватБанку" у відповідь на скаргу, яку клієнтка залишила на спеціалізованому форумі Мінфін, для ухвалення рішення щодо заявки необхідно отримати звіт про залишок коштів на пристрої, інкасувати його. "Ми намагаємося встигнути дати відповідь у обіцяний вам термін", – зазначили у банку.

Помилка може статися через технічний збій у банкоматі. І якщо інформація про такий збій відображається у служби підтримки, кошти можуть повернутись негайно. В іншому разі доведеться чекати, поки перерахують залишок готівки.

"Сьогодні намагалася зняти гроші у банкоматі. 4000 гривень у Києві на вул. Будівельників, 40, гроші списалися, але банкомат не видав, сам банкомат написав помилку", – повідомила клієнтка банку.

Є кілька причин, через які банкомат може видати помилку: зам'ялася купюра, стався збій системи. У таких випадках слід звернутися за номером телефону, що вказаний на банкоматі. Важливо також відразу не відходити від апарата. Можливо, насправді гроші знаходяться у спеціальній насадці, яку встановлюють у вікно видачі коштів шахраї.

Картка застрягла в банкоматі

Рекомендується знімати готівку в банкоматах, які встановлені у відділеннях фінустанов. Якщо вашу картку "зажувало" у банкомат, який знаходиться у відділенні банку, щоб дістати її вам не доведеться дзвонити у службу підтримки (а зі зв’язком зараз теж значні перебої).

Визволити картку допоможуть співробітники цього ж відділення. Тож, за можливості, знімайте готівку саме у таких точках.

Також рекомендується звертатись за готівкою до тих банкоматів, які встановленні у приміщеннях, обладнаних електрогенераторами. В такому разі, коли альтернативне джерело живлення запрацює, банкомат найімовірніше перезавантажиться і ви зможете зв’язатись із банком і отримати від оператора інструкцію, як діяти далі. Пояснюйте свою ситуацію в розмові зі співробітником служби підтримки якомога детальніше – де саме ви знаходитесь, на якій стадії вимкнулось світло, яку суму ви знімали. Якщо повернути вашу стару картку не буде можливості, вам запропонують зробити нову на той же рахунок.

Нагадаємо, Трагічна ДТП: легковик зіткнувся з автобусом "Коломия-Мукачево" (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime