1. Новини Закарпаття
  2. >

Тайвань підняв у повітря бойові літаки, щоб запобігти вторгненню кількох десятків китайських

23.12.2022 11:06 Суспільство

Тайвань підняв у повітря свою реактивну авіацію, щоб попередити 29 китайських літаків у своїй зоні протиповітряної оборони, включно з бомбардувальниками.

Тайвань підняв у повітря свою реактивну авіацію, щоб попередити 29 китайських літаків у своїй зоні протиповітряної оборони, включно з бомбардувальниками.

Як пише The Guardian, цей інцидент став «найбільшим вторгненням із кінця травня». За даними Reuters, літаків було 39.

Як інформує Міноборони Тайваню, 22 грудня в зону ідентифікації тайванської ППО увійшли 17 винищувачів і шість бомбардувальників H-6, а також літаки радіоелектронної боротьби, раннього попередження, протичовнові та літаки-заправники.

Тайвань відправив свої бойові літаки, щоб запобігти китайським ВПС. Ба більше, було розгорнуто ракетні системи для спостереження за ними.

У міністерстві зазначають, що не було зроблено жодного пострілу, і китайські літаки в повітряний простір Тайваню не заходили. Натомість вони літали в зоні ППО країни — ширшій зоні, яку Тайвань контролює та патрулює, що дає йому більше часу для реагування на будь-які загрози.

Китай свої дії поки що не коментував. Попередні вторгнення в КНР називали «навчаннями, спрямованими на захист суверенітету країни».

Читайте на ГК:"Курочка по зернятку клює": Путін запевняє, що хоче швидше закінчити війну
Читайте на ГК:"Терпіння не безмежне": Іран погрожує Зеленському через промову в Конгресі
Читайте на ГК:Не забув пригрозити цивілізованому світу: Путін знову зробив заяву про ядерну зброю