1. Новини Закарпаття
  2. >

СБУ зосереджена на викритті держзрадників та самоочищенні Служби, — Василь Малюк (ВІДЕО)

21.12.2022 14:33 Суспільство

СБУ зосереджена на затриманні зрадників всередині країни та самоочищенні власних лав.

СБУ зосереджена на затриманні зрадників всередині країни та самоочищенні власних лав.

Про це розповів очільник спецслужби Василь Малюк в інтерв’ю Наталії Мосейчук для телеканалу «1+1».

«Ми можемо багато проводити мегавдалих операцій та планувати їх, але якщо в нас, вибачте, на борту знаходиться один «щур», який своєчасно інформує ворога, то зводиться нанівець весь оперативний задум, наражається на небезпеку весь оперативний склад… Тож моє життєве кредо, перш за все: вичистити лави Служби. Самоочищення – це те, з чого ми починаємо. З чого починається кожен робочий день, кожна робоча нарада у мене», – зазначив Василь Малюк.

Для прикладу він розповів деталі, як відбувалося викриття колишнього очільника Кримського управління СБУ Кулініча, який працював на ворога. Його розробкою та затриманням Василь Малюк займався особисто.

«Це було дуже непросто. Я займався цим питанням лише з одним співробітником. Я це називаю інтелектуальною контррозвідкою. На це іноді йдуть роки. В ситуації з Кулінічем це було більше року», – зауважив Василь Малюк.

Також керівник СБУ пояснив, як ворог збирав агентурні повідомлення з України.

«В Москві присутній офіс Сівковича-Клюєва. Це свого роду «кротоферма», якщо називати речі уже звичними для нас термінами. В тому офісі опрацьовуються різні питання, але його основна задача – збір інформації по Україні. В тому числі в офісі присутні кадрові співробітники 5 служби ФСБ рф. І безпосередньо вони співпрацювали з Кулінічем», – зазначив Василь Малюк.

Служба безпеки вичищає російських агентів, у тому числі з середовища УПЦ (МП). «Якщо людина в рясі і з кадилом – це не є пом’якшувальною обставиною при вчиненні злочину, як і обтяжливою. Наприклад, як коригувальник у рясі, який по мирних кварталах наводив вогонь. Суд йому дав 12 років. Ми його поміняли, він уже поїхав до ворога, підтвердивши свою приналежність до їхніх спецслужб. Що він має спільного з Богом, мені цікаво?» – пояснив очільник СБУ.

Нагадаємо, В "Укренерго" пояснили, чому не вдається відмовитися від аварійних відключень

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 6-7 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Не з'явився в ТЦК — розкривай гаманець: за неявку по повістці доведеться віддати сотні тисяч гривень
Читайте на ГК:Астрологи розповіли, що деякі знаки Зодіаку вважають марною тратою часу