1. Новини Закарпаття
  2. >

Убивчий маршрут: на закарпатців чатує загроза на вулицях (ФОТО)

20.12.2022 19:14 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Вулиці області перетворились на "вбивчі айсленди" для перехожих.

Вулиці області перетворились на

Днями на Закарпатті дощило і в результаті було підтоплено як проїжджі частини доріг так і підвальні приміщення місцевих жителів.

Через негоду підтоплення відбулись на Перечинщині, Хустщині, Виноградівщині, Мукачівщині. Світлини та відео із наслідками стихійного лиха жителі виставляли в мережі Фейсбук.

У селах Турянщини (Тур'я-Реметівської ОТГ) дощові опади теж завдали істотних проблем населенню. Через підйом річки Тур'ї у селі Тур'я-Ремета було підтоплено підвальні приміщення у житлових будинках. Вода розливалась бічними вулицями. Істотно піднявся й гірський потічок "Ружа".

Наразі вулицями уже не пульсує брудна вода, на її місці — нові пастки для перехожих й водіїв. На підтоплених вулицях утворились "убивчі айсленди". Подеколи товща льоду обіймає всю вулицю й нею важко пересуватись. Убивчими наразі для пішоходів стали відрізки вулиць Березневої (раніше 8-Березня) й Визволення. Водії ковзають, а пішоходи "везуться на чотирьох".

Нагадаємо, Покурив у ліжку: під час пожежі загинули двоє людей і кіт (ФОТО)

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Закарпаття отримало карети швидкої від міжнародної БО «Служба Допомоги Йоханніта» (ФОТО)
Читайте на ГК:Відключення електроенергії в регіоні: очільник "Закарпаттяобленерго" розповів про графіки та нерівномірне вимкнення світла
Читайте на ГК:З 19 по 25 грудня: на що звертатимуть посилену увагу патрульні на Закарпатті