1. Новини Закарпаття
  2. >

З 19 по 25 грудня: на що звертатимуть посилену увагу патрульні на Закарпатті

20.12.2022 09:00 Суспільство

Патрульні Закарпаття впродовж цього тижня, з 19 до 25 грудня, здійснюватимуть відпрацювання, спрямоване на дотримання усіма громадянами вимог публічної безпеки.

Патрульні Закарпаття впродовж цього тижня, з 19 до 25 грудня, здійснюватимуть відпрацювання, спрямоване на дотримання усіма громадянами вимог публічної безпеки.

"Якщо патрульні поліцейські виявлять будь-які порушення у цій сфері — одразу притягатимуть до відповідальності громадян", - зазначили у Патрульній поліції Закарпатської області.

Довідка: слово «публічний» зазвичай тлумачать як той, який відбувається в присутності публіки, людей, привселюдний, призначений для широкого відвідування, користування; громадський. Термін «громадський» визначають як той, що виникає, відбувається в суспільстві або стосується суспільства, пов’язаний із ним, який належать громаді, суспільству; колективний.

Дослідники трактують громадську безпеку як систему зв’язків і відносин, установлених відповідно до техніко-юридичних норм, під час використання об’єктів, що становлять підвищену небезпеку для життя та здоров’я людей, майна державних і громадських організацій, громадян, за умови виникнення особливих умов у зв’язку зі стихійним лихом або іншими надзвичайними обставинами. Громадською безпекою називають також урегульовану систему суспільних відносин, спрямованих на запобігання негативним проявам стихійних сил природи (повеней, землетрусів, епідемій, пожеж тощо), а також джерел підвищеної небезпеки.

Громадський порядок – це наявність відповідних правил і норм поведінки, які поширюються на всіх членів суспільства, а також результат їх дотримання.

Читайте на ГК:Закарпаттям шириться сумна звістка: 24-річний солдат віддав життя за Україну
Читайте на ГК:Світло вмикатимуть на кілька годин: відомі графіки відключень електроенергії на 20 грудня
Читайте на ГК:Розпочали в Довгому, а завершили в Ужгороді: як проходив парад Миколайчиків на Закарпатті (ВІДЕО)