1. Новини Закарпаття
  2. >

У ЗСУ розповіли чи буде черговий призов після Нового року

19.12.2022 20:34 Суспільство Актуально

Останніми днями ширяться чутки про нову хвилю мобілізації після нового року, тому у Генштабі вирішили роз’яснити ситуацію.

Останніми днями ширяться чутки про нову хвилю мобілізації після нового року, тому у Генштабі вирішили роз’яснити ситуацію.

Мобілізація в Україні триватиме до 19 лютого. Незважаючи на чутки, що після Нового року почнуть набирати нову хвилю призовників, у Генштабі інформацію про це не підтвердили. За словами начальника управління штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Романа Горбача, жодних хвиль не було і  не буде, пишуть Факти.

Горбач додав, що призов відбувається чітко за планом Генштабу. Кількість громадян, яких закликають у рамках мобілізації, залежить від ситуації на фронті. Показники за кількістю особового складу планові, і найближчим часом ці плани збільшувати не збираються.

Він зазначив, що не варто очікувати після Нового року підвищення темпів мобілізації, оскільки потреби у цьому немає.

"Всі фактори, які впливають, давно враховані. І той фактор, що в Росії пройшла мобілізація, що за їхніми заявами було призвано від 200 до 300 тис. громадян, враховано. Зараз ми працюємо відповідно до плану, і жодних хвиль не передбачається", - додав Горбач.

Минулого тижня заступник міністра оборони України Ганна Маляр говорила про те, що поки що публічно нову хвилю мобілізації в Україні не оголошують, але про це йтиме мова вже після Нового року. За її словами, настав час компенсувати втрати у військах, спричинених загибеллю українців або їхніми пораненнями. Також настав час провести ротацію тих військових, які перебувають на фронті ще з початку повномасштабної війни.

Читайте також: «Страшно дивитися на зруйновані оселі людей»: сержант “Турбіна” з Великих Ком’ят захищає Україну у складі 101 бригади (ФОТО) 

Читайте на ГК:“Нічого особистого - тільки бізнес”: Coca Cola отримала рекордний прибуток за 2023 рік в Росії
Читайте на ГК:"З'являться в найближчі кілька місяців": Укрзалізниця стоврить новий тип вагонів
Читайте на ГК:Продаж цигарок під жорстким обмеженням: ВР "порадувала" українців черговим "сюрпризом"