1. Новини Закарпаття
  2. >

Відсутність електроенергії на Закарпатті: хлібопекарі утилізовують сотні кілограмів тіста

19.12.2022 08:36 Суспільство

На Закарпатті через відсутність нормального електропостачання страждає хлібопекарська галузь.

На Закарпатті через відсутність нормального електропостачання страждає хлібопекарська галузь.

Великий обсяг майбутніх хлібобулочних виробів псується на етапі приготування від переривання процесу.

Про це повідомляють самі хлібопекарі.

“Включення у кризовий список – тільки на папері.Саме так ми можемо пояснити цей документ, підписаний ще 7 грудня. Згідно з ним, наша пекарня мала бути забезпечена електроенергією, аби не залишити область без хліба. Насправді ж усі ці дні графік у нас просто катастрофічний, подекуди дві години світло є – п’ять-шість немає. Це унеможливлює будь-яке виробництво хлібної продукції, адже у процесі виготовлення найпростішого хліба потрібно п’ять годин роботи з електроенергією. Ми усе розуміємо, ми знаємо, що це усе винна клята війна, але ми сподівалися, що влада допоможе владнати цю проблему з постачальником електроенергії. Натомість сьогодні знову маємо сотні кілограмів тіста для утилізації. Генератор хороша річ, але для малого бізнесу. Аби покрити наші потреби, потрібні потужні дороговартісні генератори, які змусять нас значно підняти вартість усієї продукції. Ми все ще сподіваємося, що керівництво області зверне увагу на наше підприємство, інакше нам доведеться призупинити роботу”, – зазначили на сторінці однієї із хлібопекарень в мережі Фейсбук.

Нагадаємо, На Закарпатті чоловік загинув жахливою смертю, - газовики0\.

Читайте на ГК:Електроенергії вистачить на увесь регіон: Закарпаття має надію на електрику "з неба"
Читайте на ГК:Скандал на Закарпатті: директор підприємства підозрюється у привласненні майже 3 млн гривень на ремонті доріг (ФОТО)
Читайте на ГК:Пригодницький трилер по-Закарпатськи: горе-“гід” привів “туристів” до берега Тиси та накивав п'ятами (ВІДЕО)