1. Новини Закарпаття
  2. >

“Чорна смуга”: астрологи назвали знаки зодіаку від яких відвернеться удача в січні 2023 року

17.12.2022 23:23 Суспільство Лайт

Народженим під цими знаками наступного місяця не щаститиме.

Народженим під цими знаками наступного місяця не щаститиме.

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, від яких відвернеться удачі у січні. На них чекає багато випробувань та проблем, пише УНІАН.

Овен

У наступному місяці вам буде дуже складно. Ви можете зіткнутися зі зрадою своїх партнерів. Вас можуть обдурити на велику суму грошей, в результаті чого ви залишитеся з порожнім гаманцем. Будьте обережні при підписанні будь-яких документів. Також не варто укладати угоди щодо нерухомості.

Телець

У Тельців все буде погано в особистому житті. Ви занадто запальні і не готові йти на компроміси, тому вам буде важко вирішити нагальні проблеми зі своїм партнером. Якщо ви не хочете розірвати стосунки та залишитися без пари, вам варто тримати себе в руках. Не гніть свою лінію, краще прислухайтеся до думки іншої людини.

Риби

Риби звикли жити у своєму вигаданому світі, покладаючись на волю випадку. При цьому вже в січні 2023 року їм доведеться зіткнутися з жорстокою реальністю. Люди, які їх оточують, можуть скинути з себе маски, і тоді Рибкам належить зрозуміти, хто є хто насправді. Не виключено, що вони можуть розчаруватися в своєму найближчому оточенні, що дуже вдарить по їхньому уявленню про дружбу і кохання.

Читайте також: Очікуються ракетні обстріли: астролог закликала жителів одного з міст терміново евакуюватися 

Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям
Читайте на ГК:Україна може заборонити TikTok?: доля додатка залежатиме від рішення партнерів, — Ярослав Юрчишин