1. Новини Закарпаття
  2. >

ДСНС Закарпаття попереджає краян про гідрологічну небезпеку в області

17.12.2022 10:56 Суспільство ВАЖЛИВО

На Закарпатті оголошено гідрологічну небезпеку

На Закарпатті оголошено гідрологічну небезпеку

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Протягом дня 17 та першої половини ночі 18 грудня продовжиться підвищення рівнів:

- на Тисі, ділянці Рахів-Хуст, на 0.3-0.8 м. Очікується утримання води на заплаві р.Тиса-м.Тячів та початковий вихід води на заплаву р.Тиса-м.Хуст.

- в нижніх течіях р.Латориця та р.Уж на 0.3-0.8 м, очікується утримання води на заплаві р.Латориця-м.Мукачево, р.Латориця - м.Чоп утримається високий шар води на заплаві, з підтопленням автодороги с.М. Геєвці - с.Тисянка, початковий вихід води на заплаву р.Уж-м.Ужгород (рівень небезпеки помаранчевий).

Протягом 17-18 грудня в нижній течії Боржави очікуються високі рівні, вихід води на заплаву з підтоленням сільгоспугідь сіл. Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Пушкіно, Оросієво, Квасово, автодороги Шаланки - В.Комяти, можливе початкове підтоплення автодороги Мукачево-Рогатин. Орієнтовний максимальний рівень р.Боржава-с.В.Ремети 630-660 см, 18 грудня (рівень небезпеки помаранчевий).

Нагадаємо, Зеленський прокоментував ймовірність нового наступу РФ у наступному році

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:“Слизька чума” жере все, що бачить: ефективний спосіб, як позбутися нашестя знищувачів врожаю на городах та в садах
Читайте на ГК:Розвиває феноменальну швидкість: прикордонники зустріли “граційну дикарку” поблизу кордону (ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Пенсіонери також стають на військовий облік”: про посилення мобілізації з 18 травня заявили в Міноборони (ВІДЕО)