1. Новини Закарпаття
  2. >

Їх краще залишити у ящику: які ялинкові прикраси принесуть біду та нещастя на Новий рік 2023

16.12.2022 01:36 Суспільство Лайт

Від цих прикра краще відмовитись під час прикрашання цьогорічної ялинки.

Від цих прикра краще відмовитись під час прикрашання цьогорічної ялинки.

У Новий рік 2023 потрібно дотримуватися певних традицій, щоб провести свято вдало і не накликати на родину біду та нещастя. Успішний початок року також залежить від того, як ви прикрасите ялинку. Розповідаємо, від яких іграшок варто відмовитися. 

Які ялинкові прикраси можуть накликати біду у 2023 році

Яскраві та пластикові іграшки

Чорний Водяний Кролик в китайському гороскопі характеризується скромністю та спокоєм. Саме тому яскраві іграшки можуть його роздратувати і тим самим принести у дім багато нещасть. 

Червоні прикраси

Символ року не схвалює червоний та помаранчевий колір, натомість варто вибирати іграшки темних чи синіх відтінків. 

У формі тварин

Якщо ви любите, коли на новорічному дереві видніються химерні тварини, такі як дракони, тоді потрібно зробити вибір: бути щасливим у 2023 році чи задовольнити своє естетичне око. На ялинку не варто вішати природних хижаків Чорного Водяного Кролика, а саме вовків та лисицю.

Скляні прикраси

Іграшками із кришталю краще не прикрашати ялинку на Новий рік 2023. Астрологи попереджають, що цей матеріал не поєднується із символом.

Пошкоджені іграшки

Старі іграшки з тріщинами, подряпинами і вм'ятинами притягують біди і нещастя. Їх варто викинути або заховати на горищі. 

Несправні гірлянди

Окрім того, що пошкоджені гірлянди можуть призвести до бідності та невдач, це може бути небезпечно для усіх членів сім'ї. Через проблеми з проводкою такі гірлянди можуть спалахнути. Однак цьогоріч варто взагалі відмовитися від яскравих вогнів, аби зекономити електроенергію. 

Джерело: МЕТА

Читайте на ГК:Астрологи розповіли, що деякі знаки Зодіаку вважають марною тратою часу
Читайте на ГК:ІТ кластер Закарпаття та Українська ІТ-Асоціація об'єднують зусилля: потужна співпраця забезпечить розвиток інформаційних технологій
Читайте на ГК:Смарт-мобілізація та електронний рапорт: в Україні запроваджують глобальні зміни для військових