1. Новини Закарпаття
  2. >

Українські захисники у грудні отримають додаткові виплати — Маляр

15.12.2022 13:35 Суспільство

У грудні ситуація відрізняється, оскільки в кінці року відбувається низка додаткових нарахувань захисникам.

У грудні ситуація відрізняється, оскільки в кінці року відбувається низка додаткових нарахувань захисникам.

У грудні українським військовим виплатять на 37% більше грошового забезпечення, ніж у попередньому місяці.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила сьогодні на брифінгу заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Вона розповіла про фінансування українських військовослужбовців.

"Станом на 14 грудня Міністерство оборони вже профінансувало до військових частин 100% додаткової виплати за безпосередню участь у бойових діях. Це 100 тис. грн. І 100% додаткової виплати за службу під час воєнного стану. Це 30 тис. грн", - зазначила Маляр.

Вона зауважила, що формально наразі виплачено 60% від загального обсягу щомісячного грошового забезпечення. Йдеться про виплату посадового окладу, виплати за звання та вислугу років.

"Зазвичай це найменша за обсягом позиція у структурі грошового забезпечення. Але у грудні ситуація відрізняється. Річ у тому, що в кінці року відбувається низка додаткових нарахувань... Тому у грудні ми виплатимо нашим воїнам майже на 37% більше, ніж це було у листопаді. Зараз ці нарахування якраз здійснюються", - сказала заступниця міністра.

За даними Маляр, загалом протягом 2022 р. Міноборони профінансувало майже у 10 разів більше коштів на грошове забезпечення та додаткові виплати, ніж це було у 2021 р. Вона додала, що виплати родинам загиблих героїв здійснюються по мірі опрацювання документів, і цей процес триває безперервно.

Нагадаємо, Водіїв попереджають про небезпеку, яка на них чекає взимку

Читайте на ГК:Чи варто купувати срібні монет НБУ?
Читайте на ГК:Ухилянти, які отримали умовний термін покарання, і надалі підлягають мобілізації, — Нацполіція
Читайте на ГК:В Україну знову повертається зима: синоптик розповіла, де і коли вдарять найсильніші морози