1. Новини Закарпаття
  2. >

Слабість та жар: підступна епідемія атакує жителів області

14.12.2022 20:26 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На Закарпатті — епідемія грипу. Хворіють дорослі та діти.

На Закарпатті — епідемія грипу. Хворіють дорослі та діти.

Останніми тижнями на Закарпатті бушує вірус грипу. Недуга серйозно підкошує здоров'я населення, зауважують медики. Проявляє себе раптово. У пацієнтів спостерігаються  підвищення температури, головний біль та біль у м’язах. Також люди скаржаться на надзвичайно сильний і виснажливий сухий кашель, як відзначають медики.

Вірус поширюється серед дорослих й дітей. Супроводжується подеколи навіть нудотою та непритомністю.

Повідомляють про епідемію грипу й серед населення Перечинщини. Багато хворих серед учнів місцевих освітніх закладів. Зокрема, у селах Туря-Реметівської ОТГ медики не встигають виїжджати на екстренні виклики до пацієнтів. До хворих доводиться їхати навіть вночі у віддалені села. Карет швидкої не вистачає.

До слова, напередодні журналіст видання "Голос Карпат" зробив дзвінок на номер 103, аби повідомити про погіршення стану здоров'я у пацієнта та жар 39 у підлітка.  Там відповіли, що наразі вільних "швидких" не має. Усі на виїзді і потрібно чекати. За пів години швидка із Перечина таки  прибула на місце екстреного виклику на вулицю 8-го Березня.

Дитину оглянули та зробили укол. Стан пацієнта покращився й температуру вдалося понизити. На ранок температура була 38, 8. Пацієнт продовжував перебувати на домашньому лікуванні й приймати жарознижуючі та сиропи від кашлю.

На п'ятий день лікувань жар піднімався то падав. Температуру понижували нурофеном, водночас таблетки виявились майже безсилими. Гарячка поверталась миттєво. Наразі стан пацієнта покращився, водночас підвищена температура ще зберігається. Найважче вночі, коли гарячка посилюється.

Нагадаємо, СБУ завершила оглядові заходи на об’єктах УПЦ (МП) в Ужгороді: стало відомо, що знайшли в храмах (ФОТО)

Читайте на ГК:Малювоничі куточки кордонів Закарпаття: прикордонники поділилися атмосферними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку: коли і що сіяти, щоб отримати великий урожай
Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?