1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Причина смертей — свічка: на Закарпатті загинули троє дорослих та одна дитина

0 Суспільство Закарпаття

Четверо людей загинули через необережне поводження зі свічками, серед них – і шестирічна дитина.

Причина смертей — свічка: на Закарпатті загинули троє дорослих та одна дитина

Про це і не тільки говорили 13 грудня під час брифінгу за участі начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Закарпатській області Михайла Мостового та лікаря з медицини невідкладних станів Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Андрія Семедія.

У зв’язку з регулярними відключенням електропостачання люди шукають альтернативні варіанти освітлення, обігріву своїх домівок і приготування їжі. Але нерідко забувають при цьому про безпеку. Зокрема, із жовтня вже четверо людей загинули через необережне поводження зі свічками, серед них – і шестирічна дитина.

Крім того, з початку опалювального сезону бригади екстреної медичної допомоги по всьому Закарпаттю госпіталізували вже 37 людей із симптомами отруєння чадним газом. Окрім пічного опалення, нині до причин таких інцидентів додалося й порушення правил безпеки при використанні електрогенераторів. Тільки нещодавно подібні випадки було зафіксовано у Виноградові, хустському с. Синевирська Поляна, а також тячівському с. Вонігово.

У зв’язку з непоодинокими трагічними випадками рятувальники закликають громадян купувати електрогенератори й туристичні газові пальники лише в ліцензованих місцях продажу та неухильно дотримуватися інструкції виробника. Слід пам’ятати, що будь-які подібні пристрої, а також свічки й інші джерела відкритого вогню, у жодному разі не слід залишати без нагляду, оскільки це може призвести до пожежі та травмування чи навіть загибелі людей.

 

 

Читайте також: