1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Люди не встигають: на Закарпатті суцільні "затори" до банкоматів (ФОТОФАКТ)

1491
Суспільство Новини Перечина

Через повний блекаут на Закарпатті не працюють належним чином відділення банкоматів.

Люди не встигають: на Закарпатті суцільні "затори" до банкоматів (ФОТОФАКТ)

За останній період вимкнення електрики у всіх районах області почастішали. У соцмережах місцеві жителі й далі продовжують обурюватись щодо складених графіків обленерго та нарікати на владу і енергетиків у цьому плані. Водночас в органах місцевої влади кажуть, що абсолютно не мають відношення до розроблення графіків із відключень. А енергетики наголошують, що вимикають освітлення в містах і селах, згідно із врахуванням ліміту генерування електроенергії та за вказівками диспетчерів.

Відключення світла істотно впливає не лише на повноцінну роботу торгових точок, освітніх закладів, підприємств та садочків, а на роботу місцевих відділень банків та банкоматів. Унаслідок частих відключень, місцеві жителі неї можуть зняти свої заощадження із карток.

Напружена ситуація зі зняттям коштів із банкоматів спостерігається наразі і у місті Перечин. Люди спішать, аби встигнути взяти гроші, до наступного відключення за добу.

Журналіст видання "Голос Карпат" зафіксував сьогоднішню чергу біля відділення ПриватБанку в Перечині. Люди відзначають, що ловлять лише момент, коли банкомат "ще працює" і здатен виконувати бажані операції. 

Нагадаємо, Порушили заборону: на Закарпатті оштрафували 4-ох чоловіків.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber