1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні ввели нові правила зняття готівки в банкоматах

12.12.2022 19:34 Суспільство ВАЖЛИВО

В Україні скасували комісії за зняття готівки в банкоматах. Крім того, різні банки ввели однакові обмеження щодо максимальної суми для зняття.

В Україні скасували комісії за зняття готівки в банкоматах. Крім того, різні банки ввели однакові обмеження щодо максимальної суми для зняття.

Про це пише agronews.ua.

В результаті фактично запрацював “банківський роумінг”: на рівних умовах можна скористатись банкоматом будь-якої фінансової установи.

“Сьогодні ми вже отримали від десяти банків-власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи для карток інших банків за видачу коштів скасовані. Тобто ти користуєшся цим банкоматом, як банкоматом свого банку”, – повідомив заступник голови НБУ Олексій Шабан в ефірі “Українського радіо”.

За його словами, ідея його полягає в тому, що всі банки для власників карток інших банків встановили ліміти видачі готівки такі ж самі, як і для своїх клієнтів. Ліміт може бути 10-20 тисяч.

“Ми вважаємо, що цієї суми достатньо не тільки, щоб задовольнити сьогоденні потреби, а й щоб сформувати певний запас готівки”, – додав він.

Нагадаємо, Упав із мосту і провалився під кригу: трагічно загинув 16-річний хлопець

Читайте на ГК:Викликають хвороби та безсоння: названо домашні “зелені улюбленці”, яких варто уникати
Читайте на ГК:Гороскоп на 8 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Укрзалізниця зробила важливу заяву для пасажирів