1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті унаслідок сильних опадів затопило 44 домогосподарства

12.12.2022 10:13 Суспільство

Негода накоїла лиха на Закарпатті.

Негода накоїла лиха на Закарпатті.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Закарпатській області.

За попередньою інформацією, вчора унаслідок інтенсивних опадів та захаращення стічних канав, відбулось підтоплення дворогосподарств. Станом на 06:00 12.12.2022: в Ужгородському районі - 33 дворогосподарства, з них 25 підвали; в Мукачівському районі - 7 підвальних приміщень, а в Хустському та Берегівському районах – по 2 дворогосподарства (підвали).

Також внаслідок підняття рівня води в р. Боржава стався перелив автошляху між населеними пунктами В. Комˈяти – Шаланки протяжністю близько 200 м., шар води до 50 см, проїзд автошляхом частково можливий для автомобілів підвищеної прохідності. Підтоплено 35 га сільськогосподарських угідь в с. В. Ком’яти та внаслідок підняття рівня води в р. Ботар підтоплено 10 га сільськогосподарських угідь в с. Дюла. А через підняття рівня води у р. Боржава підтоплено 50 га сільгоспугідь в с. Кам’янське.

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)