1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті "відрізало пасткою" торговий заклад (ФОТОФАКТ)

11.12.2022 20:02 0 Суспільство
 

В області напередодні пройшли рясні опади.

У результаті  рясних і тривалих дощових опадів на Закарпатті піднявся рівень води у річках, почали підтоплювати дороги  місцеві потоки.

Не оминули рясні дощі учора й сьогодні Перечинський район. Вулиці у багатьох населених пунктах перетворились на "кратери" із водяними пастками для пішоходів і транспортних засобів.

У Тур'я-Реметівській ОТГ найбільше опинились в "озерах" із дощовою водою ті вулиці, що роками знаходяться без асфальту. Однак, і центральні артерії, що цьогоріч були відремонтовані, теж у "дірках" і, звісно, в калюжах із брудною водою.

Чималих розмірів "водяна пастка" відрізала масштабним бар'єром прохід й до одного із торгових закладів у Тур'я-Реметі. Люди не могли зайти у середину. Окрім цього, чимало водяних ям добрячих розмірів утворились і поряд з автозупинкою.

Люди обурюються. Як вони відзначають,  центральну частину й прилеглі до неї вулиці ремонтують чи не щороку, а от результат чомусь не дуже радує місцеве населення.

- Асфальт на один день. Усе щось роблять у центрі, якісь ремонтні роботи,  а ями по збоку обходять. Про наші вулиці, що далеко від центру, уже й не кажу нічого. Чорт ноги поламле у тому болоті й камінню, — відзначає пані Оксана.

- Туди б усіх чиновників пішо пройтись, а не возитись на дорогих автомобілях асфальтом.

Читайте також: Чотири пріоритети включення: відомо, як включатимуть енергопостачання взимку 

Читайте на ГК:Дитина згорить, а вони не приїдуть: на Перечинщині медики "відмовились" йти на виклик до пацієнта
Читайте на ГК:Суперовоч "із пір'ям" у вікні закарпатки: що вродило узимку й підняло настрій місцевій жительці? (ФОТО)
Читайте на ГК:Епідпоріг в області перевищено: чи є потреба відправляти на карантин учнів усіх освітніх закладів Закарпаття?