1. Новини Закарпаття
  2. >

Робочі рукавички CENTER для роботи в суворих умовах

09.12.2022 11:57 Суспільство

Попри складну фронтову обстановку, незважаючи на обстріли, які не вщухають, країна відроджує інфраструктуру, зруйновану ворогом, розбирає завали знищених будівель, ремонтує дороги та мости.

Попри складну фронтову обстановку, незважаючи на обстріли, які не вщухають, країна відроджує інфраструктуру, зруйновану ворогом, розбирає завали знищених будівель, ремонтує дороги та мости.

Під час проведення відновлювальних заходів слід подбати про безпеку будівельників, захистити їхні руки, забезпечити спецодягом та якісним спецвзуттям.

Які робочі рукавички підходять для праці в екстремальних умовах із підвищеним рівнем механічних ризиків? Який захист із показниками високої міцності та функціональності пропонує український ринок? Чи варто купувати бюджетні варіанти ЗІЗ рук?

Які робочі рукавички найміцніші

Для робіт у важких умовах передбачено використання особливого виду робочих рукавичок, які захищають одразу від кількох факторів: ударів, стирання, складних забруднень, проколів гострими предметами, порізів кромками залізних конструкцій. Йдеться про мульти захист. До рукавичок цієї категорії пред'являються особливі вимоги:

1. Максимальна зносостійкість матеріалу.

2. Міцність швів та накладних деталей.

3. Впровадження у конструкцію інноваційних рішень.

4. Наявність підсилювальних конструктивних елементів.

Українська виробнича компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» розробляє та постачає на ринок ЗІЗ робочі рукавички бренда CENTER всіх класів складності, ознайомитись можна тут https://promsiz-tm.ua/ua/catalog/perchatki-rabochie/.

Лідером міцності виступають ударостійкі рукавички. Головна їх перевага - повний комплекс захисних властивостей, необхідний у важких умовах з інтенсивними механічними навантаженнями. Для основи використовується волокно Kevlar, стійке до порізів. Полімерні накладки на тильній стороні кисті забезпечують захист від ударів, м'які вставки на долонях гасять вібрацію. Завдяки анатомічній формі, руки в процесі напруженої роботи менше втомлюються.

Протиударні рукавички розроблені з урахуванням небезпек, що виникають під час роботи з віброінструментом, молотком, кувалдою. Їх використовують при розборі завалів, де існує можливість защемлення кисті між блоками. Ці моделі відносяться до продуктів преміум класу. Гарантія максимальної захищеності, унікальні технології, довговічність диктують високі ціни.

Якщо розглядати бюджетний захист рук, можна вибрати моделі робочих рукавичок, виготовлених зі спилка. Вони оптимально підійдуть в час прибирання будівельного сміття, перенесення цегли та дерев'яних конструкцій. Спилок - унікальний натуральний матеріал з високими показниками зносостійкості. З недоліків - спілкові робочі рукавички промокають і втрачають форму при контакті з рідкими забрудненнями.

Для робіт із середнім режимом навантаження підійдуть трикотажні рукавички, облиті шаром полімеру. Особливою міцністю відрізняються нітрилові. Нітрил відмінно витримує мазут, смоли, похідні нафти, має стійкість до впливу абразивних матеріалів, герметичний, не пропускає вологу, пил і бруд. За оцінками фахівців, одна пара нітрилових рукавичок за довговічністю дорівнює використанню 30 пар брезентових рукавиць.

Де купити якісні робочі рукавички

Ринок ЗІЗ переповнений пропозиціями засобів захисту. Але ми радимо надавати перевагу «перевіреним гравцям». Виробничо-торгівельна компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг», подивитися тут, успішно розвивається в секторі засобів індивідуального захисту з 1994 року. Так склалося, що офіс та склад компанії знаходився в епіцентрі ведення бойових дій і був повністю знищений. Ми пережили нокдаун, змогли піднятися та продовжити роботу.

У повному обсязі запустили власне швейне виробництво по виготовленню спецодягу для промислового комплексу України, одягу для ЗСУ. Як говорив Нельсон Мандела: «Жодного разу не впасти — не найбільша заслуга у житті. Головне — щоразу підніматися». Ми піднімаємось і віримо у перемогу.