1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті лікарні готуються до роботи в умовах блекауту, - Закарпатська ОВА

08.12.2022 21:02 Суспільство ВАЖЛИВО

В умовах блекауту, необхідно мати запас палива, дров та інших матеріалів щонайменше на 7 днів.

В умовах блекауту, необхідно мати запас палива, дров та інших матеріалів щонайменше на 7 днів.

Ворог цілеспрямовано завдає руйнувань енергетичній системі. Після кожної такої атаки відновлення дедалі складніше і триваліше. Однак навіть у найскладніші моменти об’єкти критичної інфраструктури повинні продовжувати свою роботу. Серед них і заклади охорони здоров’я.

Сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький провів зустріч із керівниками лікарень області. Йшлося про забезпечення роботи кожної з них в умовах можливого блекауту та формування відповідних маршрутів пацієнта.

«Аналізували засоби забезпечення медичних закладів на випадок тривалого зникнення електроенергії, а також у разі зникнення не лише світла, а й газу та зв’язку. У кожній лікарні, де надаватимуть допомогу пацієнтам, буде тепло і повноцінне функціонування, а деякі забезпечуватимуть населення ургентною і невідкладною допомогою. На цей період планові втручання будуть перенесені. Тому просимо закарпатців із розумінням поставитись до цієї ситуації і не навантажувати медиків у некритичних ситуаціях», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, щоб забезпечити роботу закладів в умовах блекауту, необхідно мати запас палива, дров та інших матеріалів для подачі тепла щонайменше на 7 днів, розгорнути додаткові ліжка в палатах інтенсивної терапії. Додатково слід подбати про місця і способи приготування їжі, заготувати усе необхідне.

«Усі ми хочемо вірити в те, що найгіршого не станеться. Водночас мусимо бути готовими до всього, допомагати одне одному та підтримувати. Лише так зуміємо пережити цю зиму», – зазначив перший заступник голови ОВА.

Читайте також: Ручне прання та всюди свічки: що закарпатці роблять у сутінках 

Читайте на ГК:Закарпаття б'є рекорди на мільйони: ДБР викрило незаконні рубки дерев у трьох областях на майже 15 мільйонів гривень (ФОТО)
Читайте на ГК:Страшні знахідки у Тисі: на Закарпатті дістали тіла трьох потопельників з води (ФОТО)
Читайте на ГК:Моторошна знахідка у Тисі: у річці виявили 6 тіл потонулих чоловіків