1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині затримали військовослужбовця ЗСУ за запитом Росії: деталі

06.12.2022 18:20 Суспільство

У Словаччині затримали військовослужбовця ЗС України Альберта Зубрилина, громадянина РФ, за розшуковим запитом Російської Федерації.

У Словаччині затримали військовослужбовця ЗС України Альберта Зубрилина, громадянина РФ, за розшуковим запитом Російської Федерації.

Він утримується там із 14 жовтня, попри численні звернення товаришів та неможливість його видачі Росії.

Деталі справи у своєму Facebook повідомив український журналіст Юрій Бутусов. Він повідомив, що Зубрилин у складі свого підрозділу прибув до Словаччини згідно з наказом для проходження курсу бойової підготовки. Він є чинним військовослужбовцем-контрактником ЗСУ.

"Прошу правоохоронні органи Словаччини врахувати, що видача Зубрилина до РФ неможлива, і найкращим способом встановити усі обставини, на підставі яких він був затриманий, це повернути українського військовослужбовця до України, і передати усі наявні матеріали, які стали підставою для затримання, до правоохоронних органів України. Затягування вирішення цього питання під час страшної війни не має виправдання", – наголосив Бутусов.

Журналіст зауважив, що Словаччина є добрим союзником України у війні, тому логічно було б пояснити причину та підставу такого тривалого утримання нашого військовослужбовця, а також чиє це було рішення.

Нагадаємо, ОДА: на Закарпатті заборонили зовнішнє освітлення вивісок і підсвіток

Читайте на ГК:Уряд Словаччини затвердив новий пакет військової допомоги Україні
Читайте на ГК:Словаччина передала Україні 30 бойових машин (ФОТО)
Читайте на ГК:Глава МЗС Угорщини Сійярто знову навідався до Москви: відомо, про що домовились