1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві переселенці за підтримки Євросоюзу отримали харчі та засоби гігієни (ФОТО)

28.11.2022 21:33 Суспільство Голос Карпат

На Закарпатті за підтримки Європейського Союзу надають благодійну допомогу вимушеним переселенцям

На Закарпатті за підтримки Європейського Союзу надають благодійну допомогу вимушеним переселенцям

На Закарпатті триває реалізація благодійного проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» від Благодійного фонду «Зміни одне життя».

Головними цілями благодійного проєкту є забезпечення гуманітарною допомогою (продуктами харчування, спеціальним дитячим харчуванням, засобами гігієни, медикаментами) внутрішньо переміщених осіб в місті Мукачеві, а також залучення більшої кількості волонтерів, розвиток волонтерського руху в місті Мукачеві та Україні.

Реалізація проєкту стартувала у Мукачеві минулого місяця. Про це ГОЛОСУ КАРПАТ розповіла керівниця організації БФ «Зміни одне життя» Ірина Лисничка.

Так, днями, в якості чергової гуманітарної допомоги, людям роздали продуктові набори, а також засоби гігієни.

Громадяни з числа ВПО, які отримували гуманітарну допомогу, щиро дякували благодійникам за турботу і участь, підтримку та чуйні серця.

Варто також зазначити, що основною метою діяльності згаданого Фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям, в тому числі дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, жертвам домашнього насильства, внутрішньо переміщеним особам, допомога у наданні правової, паліативної допомоги потребуючим її, та надання допомоги іншим соціально незахищеним верствам населення відповідно до основних статутних сфер та завдань організації.

Надання допомоги відбувається в рамках проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» що реалізує Благодійний фонд «Зміни одне життя» у межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Благодійного фонду «Зміни одне життя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, СБУ у Почаївській семінарії знайшла матеріали, які заперечують існування України (ФОТО) 

Читайте на ГК:Фатальна пожежа на Закарпатті: одна людина загинула, п’ятьох евакуювали (ФОТО)
Читайте на ГК:Серце стискається від болю: закарпатці попрощалися з юним полеглим воїном (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)