1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті все частіше вимикають електроенергію

28.11.2022 10:40 Суспільство

Перебої з електропостачанням, які іноді тривають до п’ятнадцяти годин, стали проблемою і на Закарпатті.

Перебої з електропостачанням, які іноді тривають до п’ятнадцяти годин, стали проблемою і на Закарпатті.

Про це інформує karpat.in.ua.

У таких випадках не функціонують світлофори, а в установах люди можуть працювати лише завдяки використанню генераторів. Повністю відсутнє і вуличне освітлення.

На Закарпатті за останні три тижні вимикання електроенергії стали регулярними, відсутність електропостачання протягом 15-20 годин стали звичними не тільки в селах, а й у більших містах.

Тому генератор, розміщений на вулиці перед банками та іншими установами, став звичним явищем. Знеструмлення ускладнює також роботу шкіл.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на пресконференції повідомив, що ведуться переговори з національним енергопостачальником щодо раціоналізації вимкнень.

«На Закарпатті знеструмлено майже п’ятдесят відсотків об’єктів. Це викликає напругу, але є заклади, де є електрика: у лікарнях і стратегічно важливих установах. Ми хочемо вирішити проблеми пекарень та інших підприємств. Наприклад, якщо заморожені продукти розморозяться, від цього постраждає економіка. Тому ми намагаємося отримати більше простору для маневру, щоби була певна система вимкнень», – повідомив Віктор Микита.

Читайте на ГК:Бомбосховище на Закарпатті за 14 мільйонів: де розташовано масштабну споруду в області і хто будує?
Читайте на ГК:Уже цими вихідними: невже Захід України перетвориться на дюни?
Читайте на ГК:Екстремальна погоня по-закарпатськи: чоловіки тікали від правоохоронців, що взяли слід (ФОТО)