1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві жінки з ВІЛ можуть отримати дитячі суміші та підгузки

26.11.2022 20:54 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У Мукачеві конфіденційно допомагають ВІЛ-позитивним жінкам.

У Мукачеві конфіденційно допомагають ВІЛ-позитивним жінкам.

У Мукачеві стартувала реалізація проєкту «Emergency humanitarian assistance to women and children living with HIV in Ukraine through Positive Women Ukraine»

Як розповіла кореспонденту ГОЛОСУ КАРПАТ регіональний координатор проєкту в Закарпатській області Ірина Петрівна Лисничка, рамках цього проекту надається наступна допомога:

-        послуги з адвокації доступу жінок, які живуть з ВІЛ, та дітей, народжених від ВІЛ-позитивних жінок, до послуг з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини

-        послуги з підвищення обізнаності щодо наявних послуг серед жінок – зокрема для тих, хто перемістився в межах країни, та тих, хто виїхав за кордон.

-        послуги з моніторингу та реагування на порушення прав жінок, які живуть з ВІЛ за допомогою Інформаційно-телекомунікаційної системи DataCheck

-        послуги зі збору інформації щодо потреб у регіоні для розширення програм наставництва з мобілізації спільноти, представництва інтересів жінок, розвитку лідерства та захисту своїх прав.

-        послуги зі збору інформації щодо потреб та бар’єрів у доступі до послуг спільноти жінок, які живуть у регіоні.

-        послуги з координації забезпечення соціальної допомоги жінкам, які живуть із ВІЛ в умовах війни.

-        послуги з організації забезпечення жінок, які живуть із ВІЛ та їх дітей дитячими сумішами, памперсами, засобами гігієни, речами та іншими товарами за потребою, з використанням транспорту.

-        послуги з реалізації інших задач відповідно до потреб та вимог донора та проекту для досягнення бажаних результатів.

Наразі в рамках реалізації проєкту можна отримати дитячі суміші та підгузки.

Інформація конфіденційна.

За допомогою у рамках проєкту потребуючим слід звертатися до регіонального координатора в Закарпатській області – Лиснички Ірини Петрівни. Тел.: 380951450660

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Усім порівну: у Берегівській громаді реалізували проект справедливого розподілу гуманітарки /ВІДЕО 

Читайте на ГК:Серце стискається від болю: закарпатці попрощалися з юним полеглим воїном (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)