1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Гендиректор ДТЕК просить українців по можливості виїхати за кордон на зиму

1054

Генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко закликав українців подумати про те, щоб за можливості виїхати на кілька місяців на тлі російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Гендиректор ДТЕК просить українців по можливості виїхати за кордон на зиму

Про це він заявив у інтерв'ю ВВС, пише "Суспільне".

Посадовець зазначив, що російські атаки пошкодили майже половину енергетичної системи України.

"Якщо вони (українці — ред.) зможуть знайти альтернативне місце для проживання ще на три-чотири місяці, це буде дуже корисно для системи", — сказав Тимченко.

Гендиректор ДТЕК додав, що система стає менш надійною з кожною російською атакою, і скорочення споживання електроенергії є ключем до збереження її роботи.

"Пошкоджена енергетична система все ще не в змозі виробляти достатньо електроенергії для задоволення поточних потреб, тому будь-який спосіб скорочення споживання, у тому числі виїзд з країни, слід розглядати як допомогу Україні у війні проти Росії", — пояснив Тимченко.

За його словами, зменшення побутового енергоспоживання дозволять убезпечити критичні об’єкти, зокрема лікарні, де перебувають поранені українські військовослужбовці.

"Якщо ви будете менше споживати, то лікарні з пораненими солдатами будуть гарантовано забезпечені електроенергією. Саме так можна пояснити, що зменшуючи споживання або виїжджаючи, ви також допомагаєте іншим людям", — зазначив посадовець.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber