1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Аварія на газопроводі: два села на Мукачівщині лишилися без газопостачання

11.11.2022 20:31 Суспільство ВАЖЛИВО

Під час виконання робіт працівниками сільськогосподарського підприємства було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску.

Під час виконання робіт працівниками сільськогосподарського підприємства було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску.

Як наслідок: понад 1700 будинків у двох селах перебувають без газу, працівники АТ «Закарпатгаз» у екстреному режимі виїхали на місце інциденту, винуватець створив небезпечну ситуацію. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Окрім приватних будинків без газопостачання залишилися 3 школи, дитячий садок та 2 амбулаторії.

«Ми постійно наголошуємо на необхідності повідомляти про проведення земляних та сільськогосподарських робіт. Тоді можна уникнути неприємних ситуацій. Відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання та Кодексу газорозподільних систем, роботи в охоронних зонах і технічних смугах розподільчих газопроводів виконуються за погодженням із оператором ГРМ (на Закарпатті це виключно — АТ «Закарпатгаз»)», — пояснив головний інженер підприємства Віктор Водзінський.

Ремонтні роботи фахівці АТ «Закарпатгаз» розпочнуть зранку в суботу, 12 листопада. Після їх завершення розпочнуть відновлення газопостачання. Мешканців цих сіл просимо перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням.

Особі, що пошкодила газопровід і призвела до аварійного відключення газу, то йому доведеться відшкодувати вартість ремонтних та відновлювальних робіт, а також сплатити вартість втраченого природного газу.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю (ФОТО) 

Читайте на ГК:Шматки авто "розкидало" по всій дорозі : відомі подробиці трагічної ДТП в області (ФОТО)
Читайте на ГК:Трагічна звістка крає серця закарпатців: додому в домовині повертається наш захисник (ФОТО)
Читайте на ГК:"Червоне золото" з лісу й інші трофеї: на Закарпатті людей не стримати "навіть бурею" (ФОТО)